nl

Team

Inkoop, verkoop en advies:





 

 




Wouter Steenks
E-mail: wouter@steenks-service.nl
Mobiel nr: 0031-6 54 36 32 97
Functie: Inkoop / Verkoop

 

 

 

 

 

Sander Zuidgeest
E-mail: sander@steenks-service.nl
Mobiel nr: 0031-6 51 68 75 05
Functie: Inkoop / Verkoop

 

 

 

 

 

Freek Steenks
E-mail: freek@steenks-service.nl
Mobiel nr: 0031-6 54 35 70 08
Functie: Verkoop

Kantoor:



Rokus Maasland
E-mail: rokus@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Office Manager

Simone Koitek
E-mail: simone@steenks-service.nl
Facturen: facturen@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Crediteurenadministratie

Liesbeth van Gelderen
E-mail: liesbeth@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Verkoopadministratie

Irene van der Zalm
E-mail: irene@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Verkoopadministratie

Ramona Stolze
E-mail: ramona@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Administratief medewerkster

Roos Roeling
E-mail: roos@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 510 266
Functie: Administratief medewerkster

Werkplaats:

 


Paul Vijverberg
E-mail: paul@steenks-service.nl
Telefoonnummer: 0031-174 517 516
Functie: Service / Planning / Logistiek / Verhuur

Edwin van Lier
E-mail: werkplaats@steenks-service.nl
Functie: Magazijn / Monteur 

Rob van Dijk
Functie: Monteur 

Joery van Koppen
Functie: Monteur 

Dawid Zielinski
Functie: Monteur 

Alex Pellikaan
Functie: Monteur 

 

Nick Groenewegen
Functie: Monteur

Peter Looman
Functie: Monteur

Joey van Daalen
Functie: Monteur

 

Clemens Samwel
Functie: Diversen

 

Transport:

Gerrit Stolk
Functie: Chauffeur 

Jos Enthoven
Functie: Chauffeur 

Direct een medewerker spreken?

Bel: 0031 (0) 174-510 266