Inkoop / Verkoop

Kantoor

Medewerker | Steenks Service
Christian Heymeriks | Steenks Service

Christian Heymeriks
Junior Office manager
christian@steenks-service.nl
+31(0) 174 510 266

Medewerker | Steenks Service
Wietse Pellikaan | Steenks

Wietse Pellikaan
Verkoopadministratie
wietse@steenks-service.nl
+31(0) 174 510 266

Medewerker | Steenks Service
Simone Loitek

Simone Koitek
Crediteurenadministratie
simone@steenks-service.nl
+31(0) 174 510 266

Medewerker | Steenks Service
Irene van der Zalm

Irene van der Zalm
Verkoopadministratie
irene@steenks-service.nl
+31(0) 174 510 266

Medewerker | Steenks Service
Ramona Stolze

Ramona Stolze
Administratief medewerkster
ramona@steenks-service.nl
+31(0) 174 510 266

Werkplaats

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Paul Vijverberg

Paul Vijverberg
Service / Planning / Logistiek / Verhuur
paul@steenks-service.nl
+31(0) 174 517 516

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Edwin van Lier

Edwin van Lier
Magazijn / Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Rob van Dijk

Rob van Dijk
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Peter Looman

Peter Looman
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Nick Groenewegen

Nick Groenewegen
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Joey van Daalen

Joey van Daalen
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Joery van Koppen

Joery van Koppen
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Grzegorz Baran

Grzegorz Baran
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Dawid Zielinski

Dawid Zielinski
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Arnoud Trijsburg

Arnoud Trijsburg
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Alex Pellikaan

Alex Pellikaan
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Martijn van Koppen | Steenks Service

Martijn van Koppen
Monteur

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Clemens Samwel

Clemens Samwel
Diversen

Werkplaats medewerker | Steenks Service
Jos Enthoven

Jos Enthoven
Monteur

Transport

Chauffeur | Steenks Service
Gerrit Stolk

Gerrit Stolk
Chauffeur